Cień gender

Nie wiem, czy czasem mój cień rzucany na ścianę nie jest zwolennikiem ideologii gender. A może ja, wyznając tą ideologię, sam rzucam cień już tą ideologią skażony? Czytając różne głupoty (Fronda.pl to mistrzostwo świata w idiotyzmie) wygadywane przez księży, nauczycieli, polityków i autorytety i przelewane na papier przez dziennikarzy, zastanawiam się, ilu odbiorców wie, czym jest w ogóle gender. Czasem te same słowa mają różne znaczenia.

Według jakiegoś tam księdza Oko, który ma oko na szkoły, gender wślizguje się do szkół i niczym wąż kusi do noszenia sukienek. Zagadka. Dlaczego księża chodzą w sukienkach? Rąbka tychże trzymają się wystraszeni dyrektorzy szkół, wójty i politycy.

Nie mają pojęcia o znaczeniu tego pojęcia również Ci, którzy w gender upatrują zagrożenia zmiany płci przez nastolatków. Czy wcześniejsza nieznajomość prawa powszechnego ciążenia obroniło Newtona przed obserwacją tego zjawiska?

Nazywając gender ideologią Polakom od razu przychodzi do głowy, mnie też, ideologia marksistowska, faszyzm, nazizm. Komu bowiem ideologia w pierwszej kolejności skojarzy się z pomysłowością, spojrzeniem na problem, myśleniem. Na całe szczęście w szkołach pracują jeszcze normalni nauczyciele i uchronią młodzież przed głupotą dorosłych. Choć wydaje mi się, że dla uczniów całe to „gender” jest bezpłciowe.

Reklamy

3 thoughts on “Cień gender

  1. Oto skutki brania na serio tego, co piszą w (G)ranacie (W)issarionowicza i Perystaltyce. A Hitler Adolf to przecież o pokój walczył. Wystarczy zajrzeć do lewicowych gazet z tamtego czasu, żeby się o tym przekonać (sprzed lipca 1941 r.).

    • Zgadza się, tylko wówczas informacja biegła dużo wolniej, dziś bzdury wypisywane w gazecie lub wygadywane z ambony mogą w milisekundę trafić do odbiorcy. I jakie ma tu znaczenie prawdziwość informacji? Z każdą skrajnością trzeba walczyć.

      • Jeżeli nie ma prawdziwości informacji nie ma też nauki, zatem nie ma też psychologii. Natomiast dezinformację można nazwać informacją, tak jak piekło rajem. W ten sposób postępowano w Sowietach. Jest to pomysł oświeceniowy, rozwinięty przez marksistów. Zabieg taki pomaga utrzymać władzę, lecz niweczy rozwój. Gender jest zbrodniczy. Wprowadzając tę technologię przerobienia człowieka, trzeba także przewidywać zwiększenie środków na kształcenie lekarzy psychiatrów i budowę szpitali psychiatrycznych. Skutek ten jest pewny. Można to przewidywać na podstawie psychologii zachowania się celowego Tolmana, gdyż ignorowanie map poznawczych, a tego przebudować się nie da, musi doprowadzić do dewiacji w zachowaniu. Ukłony

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s